Naujienos

LCKU- didžiausia centrinė kredito unija Lietuvoje

Penkiolika metų centrinės kredito unijos veiklą vykdanti LCKU vienija didžiąją daugumą Lietuvos kredito unijų. Nuo 2018 metų prie 48 LCKU senbuvių prisijungė jau daugiau kaip dvidešimtmetį veikianti Vilniaus kredito unija, teikianti finansines paslaugas vilniečiams bei Vilniaus rajono gyventojams ir Panevėžio regiono taupomoji kasa.

Vilniaus kredito unijos valdybos pirmininkas Vaidas Gailys teigia, kad unija LCKU nare tapo norėdama savo nariams pasiūlyti geriausiai jų lūkesčius atitinkantį sprendimą. „Narystė Lietuvos centrinėje kredito unijoje leis išplėsti paslaugų spektrą, dar labiau sustiprinti savo pozicijas veikiant kredito unijų grupėje”- teigia V.Gailys. Jam antrina ir Panevėžio regiono taupomosios kasos administracijos vadovas Darius Jasiulis: “Tikrai džiaugiamės prisijungę prie didelės LCKU šeimos. Pliusų yra daug. Tai ir teikiamų paslaugų  išplėtimas- internetinė bankininkystė, mokėjimo kortelės, įmokų surinkimas, o taip pat galimybė teikti didesnes (sindikuotas) paskolas mūsų unijos nariams“.

LCKU planuoja visiškai integruoti naująsias kredito unijas į savo sistemą per pirmąjį 2018 m. pusmetį.

LCKU yra didžiausia ir ilgiausiai veikianti centrinė kredito unija Lietuvoje, jai priklausančių kredito unijų nariams teikianti visą spektrą paslaugų- nuo internetinės bankininkystės sistemos „i-Unija“ iki tarptautinių Maestro ir MasterCard kortelių. Kredito unijoje, priklausančioje LCKU, nariai taip pat gali apmokėti komunalines įmokas, padėti indėlį, gauti kreditą tiek asmeninėms reikmėms, tiek verslui, įskaitant ir kreditus pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimas 2014-2020“.

2017 m. gruodžio 28 d. Lietuvos bankas oficialiai patvirtino, kad Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) visiškai atitinka naujojo Centrinių kredito unijų įstatymu nustatytas funkcijas ir papildomus reikalavimus. Tai reiškia, kad vos per metus LCKU ir jos narės- kredito unijos pilnai pasiruošė nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojusiai reformai ir toliau sėkmingai vykdys savo veiklą.

Atgal